SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “En büyük projem” dediği ve yıllık 100 milyon TL gelir hedeflediği ‘1 Milyon Üye’ projesini hayata geçirmek için gelecek aydan itibaren uzun ve yorucu bir çalışma başlatacak. Yıldırım, kulübe üye kazandırmak için Türkiye’de ve dünyada F.Bahçeli’nin olduğu her yeri karış karış dolaşacak.

Başkanın ilk adresi doğup büyüdüğü topraklar olan Doğu ve Güneydoğu Anadolu illeri olacak. Ekim ayında doğduğu il Diyarbakır’a gidip, buradaki Fenerbahçeliler derneği yöneticileri ile bir araya gelecek olan Aziz Yıldırım, “Büyük Anadolu’nun Büyük Fenerbahçe’si” adını vereceği gezi kapsamında Şanlıurfa, Gaziantep, Adana, Muş, Batman ve Siirt gibi şehirlerde de Fenerbahçe’ye üye toplamaya çalışacak. Aziz Yıldırım, bu gezilerinin bazılarında futbolcuları da yanında götürecek.

SLOGANI BİLE HAZIR

Aziz Yıldırım’ın asıl büyük hedefi ise gurbette yaşayan Fenerbahçeliler… Başkan, Almanya başta olmak üzere Amerika’dan Avustralya’ya kadar dünyanın pek çok ülkesinden üye toplamak. Yıldırım, kampanyanın ikinci bölümü için, “Dünyanın En Büyük Kulübü Fenerbahçe” sloganı ile yola çıkacak.

(Sabah)

Yayınlanma Tarihi:09:51,