SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orman müjdeyi verdi

“Demba Ba’nın nasıl geldiğini gördünüz. Önemli olan transfer yapmak değil, akıllı ve takıma katkı sağlayan oyuncuları almaktır. Yeni sezon öncesinde göreceksiniz. Tam 6 yıldız gelecek...”

Güncellenme: 12:57, 04/09/2014
Orman müjdeyi verdi

Ersoy ÖZDEM | AMK

BAŞKANLIK koltuğuna oturduğunda ekonomik açıdan çökmüş bir kulüp ve artık şampiyonluktan uzak kalmış bir futbol takımı vardı… Ancak Fikret Orman siyah tabloyu sabrederek ve ‘Feda' diyerek aydınlık günlere çevirmeyi başardı. Bu sezon başında da Demba Ba ve Jose Sosa gibi yıldız isimlere siyah-beyazlı formayı giydiren Başkan, Mersin İdman Yurdu galibiyetinden sonra camiaya transfer sözü verdi. Maç bitiminde kongre üyeleriyle sohbet eden Orman, çarpıcı ifadeler kullandı.

‘CAMİA BİZLERE GÜVENSİN, YETER’

BAŞKAN, “Önemli olan transfer yapmak değil, akıllı bir şekilde takıma katkı sağlayan isimler isimleri getirmektir. Demba Ba'yı nasıl aldığımızı gördünüz. Sabrettik; doğru zamanda, doğru oyuncuya Beşiktaş forması giydirdik. Ben bu takıma inanıyorum. Yeni stadımıza şampiyon olarak gideceğiz. Yeni sezonda, yeni stadımızla birlikte 6 tane yıldız transfer yapacağız. Camia bize güvensin, yeter” dedi.

Yayınlanma Tarihi:12:27,