SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şans Topu Çekiliş Sonuçları 03.09.14

En çok kazandıran şans oyunlarından bir tanesi olan Şans Topu çekilişi bu akşam gerçekleşiyor. 3 Eylül 2014 Şans Topu çekilişi kazanan numaraları çekiliş yapıldığı anda haberimizde bulabileceksiniz. Şans Topu çekiliş sonuçları ve büyük ikramiye tutarları haberimizde...

Güncellenme: 18:31, 03/09/2014
Şans Topu Çekiliş Sonuçları 03.09.14

Milli Piyango İdaresinin düzenlediği 3 Eylül Şans Topu sonuçlarına göre kazanan hangi ilimizden çıkacak? Şans Topu kazanan numaralar ve talihlilere ne kadar büyük ikramiye dağıtılacağı haberimizin devamında. Şans Topu Çekiliş Sonuçları..

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandığı andan itibaren sonuçları, kazanan numaraları öğrenmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli..

ŞANS TOPU 3 EYLÜL ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Şans Topu Oyununun Özellikleri

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

Şans Topu (5+1) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)’in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Şans Topu (5+1) oyununda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

Şans Topu (5+1) oyunu, her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00’e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

Çekiliş sonrası ikramiye kazanan iştirakçilerimizden; (1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (4+1) ve (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (5+1) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

Şans Topu (5+1) oyunu ikramiyeleri, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde bayilerden veya İdare Şubelerinden alınabilir.

MİLLİ PİYANGO İDARESİNDEN DUYURULUR…

LÜTFEN DİKKAT:

1- Sayısal oyunlarımıza ait biletlerinizi mutlaka İdaremizin ruhsatlı sayısal oyunlar bayilerinden alınız.

2- Seyyar veya yetkisiz kişilerden sayısal oyunlar biletlerini almayınız. Aksi halde ikramiye alamama sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

3- İdaremizin ruhsatlı bayilerinin dışındaki kişilerden aldığınız sayısal oyunlar biletleri sahte ise ikramiye alma sırasında yasalar gereği zor durumda kalabilirsiniz.

Gerçek Sayısal Oyunlar Biletlerinde; – Barkod çizgileri düzgün, belirgin ve aralıklıdır. – Oynanan numaralar, kolon harfleri ve diğer bilgiler bilet üzerinde aşırı derecede kenarlara kaymamıştır.

En çok kazandıran şans oyunlarından bir tanesi olan Şans Topu çekilişi bu akşam gerçekleşiyor. 3 Eylül 2014 Şans Topu çekilişi kazanan numaraları çekiliş yapıldığı anda haberimizde bulabileceksiniz. Şans Topu çekiliş sonuçları ve büyük ikramiye tutarları haberimizde…

Şans Topu Çekiliş Sonuçları 03.09.14

Yayınlanma Tarihi:18:28,