SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Transfer döneminde Olcan Adın‘ı kadrosuna kattıktan sonra sessizliğe bürünen Galatasaray‘da taraftarların endişeli bekleyişi yerini heyecana bıraktı.

 

Galatasaray’ın sezon öncesi hazırlık döneminde White Star Bruxelles karşılaşmasının ardından taraftarlardan gelen “Transfer ne zaman yapılacak” sorularına “Fiyatlar çok yüksek. Son gün rakamlar düşer, biz de istediğimiz oyuncuları alırız” diyerek cevap vermişti Galatasaray Başkanı Ünal Aysal

SÖZÜNÜ TUTTU

Göreve geldiğinden bu yana Galatasaray‘a çağ atlatmak için büyük çaba harcayan Aysal, taraftara verdiği sözü tuttu. Campbell, Podolski, Pato, Soldado gibi isimlerden, mali dengelere uymadığı için vazgeçildi. Ancak Aysal, transferin son gününde nokta atışı yaparak üç yıldızı sarı-kırmızılı kulübe kazandırdı.

 

Teknik Direktör Cesare Prandelli‘nin üç oyuncu isteğini Goran Pandev, Tarık Çamdal ve Blerim Dzemaili ile yerine getiren Aysal, mali dengeleri bozmadan kadroyu güçlendirdi. Aysal, takıma kattığı son transferler sonrasında hem Prandelli‘nin hem de taraftarın yüzünün gülmesini sağladı.

Yayınlanma Tarihi:10:22,