SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Song’dan Galatasaray’a özür!

West Ham United'ın katalan ekibi Barcelona"dan transfer ettiği Alex Song çocuğunun sağlık sebebiyle İngiltere"de kalmak istedi. Başarılı orta saha oyuncusu Galatasaray"ın teklifini kabul etmediği için özür diledi.

Güncellenme: 12:35, 31/08/2014
Song’dan Galatasaray’a özür!

Yönetici Ebru Köksal aracılığıyla Barcelona ile masaya oturan sarı-kırmızılılar, satın alma opsiyonuyla kiralama konusunda Katalan deviyle anlaştı ve iş Song’u ikna etmeye kaldı. Önceki gün Barcelona’daki takım arkadaşlarıyla vedalaşan Kamerunlu yıldız, ailevi nedenlerden dolayı Galatasaray’a “Hayır” dedi.

Sabah’ın haberine göre beyninde ciddi bir problem olan minik oğlunun Londra’da tedavisinin sürdüğünü belirten Song, “Özür dilerim, İstanbul’a gelemem” cevabını verdi. 27 yaşındaki oyuncu, Galatasaray’ın teklifi maddi açıdan daha cazip olmasına rağmen West Ham United’ı tercih etti. İngiliz ekibi dün Londra’da oynadığı maçtan önce Song’a formayı giydirdi ve taraftarına selamlattı.

SONG’UN YERİNE OBI MIKEL!

Song transferinin suya düşmesiyle şok yaşayan Galatasaray’a menajerler Song’la yaşıt olan 1987’li John Obi Mikel’i önerdi. Nijeryalı orta saha oyuncusu geçen yaz transfer döneminde G.Saray’ın kapısından dönmüştü.