SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nilüfer Belediyespor’da EHF hazırlığı

Erkekler EHF Kupası'nda mücadele edecek Nilüfer Belediyespor'un Antrenörü Fatih Işık, ilk maça 6 Eylül'de Slovakya'da Sporta Hlohovec ile çıkacaklarını belirterek, "Deplasmandan galibiyetle dönerek tur için avantaj elde etmek istiyoruz" dedi.

Güncellenme: 16:02, 30/08/2014
Nilüfer Belediyespor’da EHF hazırlığı

Işık, yaptığı açıklamada, Erkekler EHF Kupası ve Erkekler Hentbol Süper Ligi hazırlıklarına kulüp tesislerinde devam ettiklerini söyledi.

Şampiyonluğu kazandıkları “Nilüfer Kupası”nda iyi mücadele ettiklerini belirten Işık, “Turnuvanın bu yıl 4’üncüsünü düzenledik. Yaptığımız 4 maçı da kazanarak turnuvayı yenilgisiz lider tamamladık. Avrupa kupası öncesi bizim için büyük sınav oldu. Bu maçlarda tüm oyuncularımız oynama fırsatı buldu” ifadesini kullandı.

Işık, Erkekler EHF Kupası hazırlıklarını, iki günlük iznin ardından sürdüreceklerini anlattı.

Bu kupada iddialı olduklarını vurgulayan Işık, “Avrupa kupasında ilk maçımızı 6 Eylül’de Slovakya deplasmanında Sporta Hlohovec ile yapacağız. Deplasmandan galibiyetle dönerek tur için avantaj elde etmek istiyoruz. İkinci maçımızı ise 13 Eylül’de sahamızda oynayacağız. Turu geçerek yolumuza devam etmek istiyoruz” diye konuştu.