SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: SARIBİRGÜL kazanmaya yakın görünüyor. Rakip arayanlar KUMSAL ve AKÇEŞME'yi ihmal etmesin. Sürprizi çok iyi hazırlanan YİĞİTSOY gerçekleştirebilir.

2.AYAK: Formu devam eden GORKİ, yarış içinde bir yansızlık yaşamazsa kazanır. Günün ilk sağlam bankosu olarak altılı kartlarınıza bu ismi yazabilirsiniz.

3.AYAK: Bu aralar idman pistinde dereceli galoplar sergileyen ASCELLA, galobunu yarışına yansıtması halinde kazanacaktır. Günün ikinci bankosu olarak yazabilirsiniz.

4.AYAK: Grubun etkili isimleri KIRKPINAR ve BÜYÜK REİS altılı kartlarına öncelikle yazılmalıdır. Bu ikiliyi yeterli bulmayanlar son günlerde geliyorum sinyalleri veren KARAGÜZEL ve BABÜR'ü değerlendirebilir.

5.AYAK: Her geçen gün daha iyi duruma gelen POONWALLA kazanacak kadar iyi görünüyor. Kötü koşması halinde çok iyi hazırlıkları ile SARS devreye girer.

6.AYAK: Denk güçlerin mücadelesi olmasını beklediğim altılının son ayağında İLGİLGE başta olmak üzere, IŞIK SÜVARİSİ, ZAMANIN HARİKASI, BABA SEYFİ, YÖNETMEN ve TASASIZ altılı kartlarına yazılmalı.

TAHMİN

11-9-1-4 2 4 3-5-1-2 6-7 2-8-12-5-9-6