SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaşlılığı ile bilinen Güntekin Onay, UEFA Avrupa Ligi’ndeki rakipleri yorumladı.

İşte Güntekin Onay’ın Haber1903.com’a yaptığı açıklamalar:

” Tottenham, 1.Torba’nın en güçlü takımıydı. Onların yoğun maç trafiği içerisinde M.United, Arsenal maçları arasında onlarla oynamayı tercih ederim. Çok iyi teknik adam aldılar. Christian Eriksen harika bir futbolcu. En çok dikkat edilmesi gereken isimlerin başında geliyor. Lamelada çok yetenekli bir oyuncu. Chadli ve Adebayor isimlerine sahipler. Lige iyi başladılar ve lider durumdalar. Güçlü bir ekip. Onlarla ne zaman hangi koşullarda oynayacağımız büyük önem taşıyor. Arsenal’den iyi değiller” dedi.

PARTİZAN VE ASTERAS ZOR DEPLASMANLAR

” Partizan ve Asteras zor deplasmanlar. Özellikle Asteras ön elemelerde kendi evinde harika sonuçlar aldı. Mutlaka sert ve kırıcı geçecektir. Partizan’da her zaman geleceği olan büyük bir kulüp. Belgrad’da ki maçlarda tribünler dolarsa Beşiktaş takımı ve taraftarı dikkat etmeli. Çok şiddet yanlısı taraftar grupları var.

Beşiktaşlı taraftarlarının bu maça gitmemelerini tavsiye ederim. Çünkü Partizan taraftarının namı kötü.Tarihsel olarak bir dostluk da var. Bunuda hesaba katmalıyız. Benim rahmetli dedem Partizan taraftarıydı. Geçmiş dönemlerde futbolcu transferleride oldu.

Partizan maçı İstanbul’da zor olmayacaktır ama oradaki maç tribünlerin dolması halinde zor olacaktır. Beşiktaş en kötü ihtimalle büyük bir hata yapmazsa en kötü 2.olarak gruptan çıkacaktır. Hatta şartlar Beşiktaş’ı liderliğe bile götürebilir. ” ifadelerine yer verdi.

 

 

Yayınlanma Tarihi:17:09,