SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çok iyi hazırlanan Iphigeneia tek olur

Son yarışı ölçü olmayan Iphigeneia, yaptığı hazırlıklarında göz doldurdu. Bu pist ve mesafenin başarılı isimlerinden olan, eküri avantajylı safkanın, uygun grupta kazanmasını bekliyorum

Güncellenme: 12:17, 29/08/2014
Çok iyi hazırlanan Iphigeneia tek olur

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: İdmanlarında pırıl pırıl görünen YİĞİTSOY ile iyi bir orijine sahip olan ZAMAN YOLCUSU yarışın önde gelen isimleridir. Bu ikiliye rakip olarak SARIBİRGÜL, KUMSAL ve CANA KIR'ı öneriyorum.

2.AYAK: Çok iyi durumda olan GÖRKİ, tam mesafesinde LEGA NORD ve artan kondisyonuyla LUCINE öncelikli isimler. ACAR, GAZELLA ve MAHARANİ iyi durumlarıyla daha sonra düşünülmeli.

3.AYAK: Güzel formunu bir kat daha artıran ASCELLA, bilinen kalitesiyle en şanslı isimdir. Bu yarışa kilitlenen HAMZA BİN DAVUT en ufak hatada devreye girer. SILVER SHOES ise geniş kuponlarda bulunmalı.

4.AYAK: İstikrarlı KIRKPINAR'ın eli kulağında. BABÜR'den çok iyi bir performans gelecek. Formlarını beğendiğim BÜYÜKREİS, ALTINKILIÇ ve TEKKAYA da kuponlara yazılmalı.

5.AYAK: Çok sert rakipleri yanında koştuğu son yarışı ölçü alınmaması gereken IPHIGENEIA bu yarışa çok iyi hazırlandı. Müsait grupta ve sevdiği pistte birinciliğin en kuvvetli adayıdır.

6.AYAK: Sentetikte iyi koşan İLGİLGE fit durumda. Tırnağının ucundaki ekürisiyle en iddialı taydır. Hata yapması halinde devreye YILMABAŞAR, BABASEYFİ ve DAYI DAYI'nın girmesini bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN

4-5-11-9-2 2-8-10-1-7-11 4-5-1 3-2-5-4-7 1 2-3-5-11