SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Baroni’nin yeni takımı belli oldu

Beşiktaş'ın, Fenerbahçe ile yollarını ayıran Cristian Baroni ile bir görüşme yapıp "Gelir misin?" diye sorduğu ve "Neden olmasın" yanıtını aldığı öğrenildi.

Güncellenme: 09:41, 29/08/2014
Baroni’nin yeni takımı belli oldu

Şampiyonlar Ligi’nden hak etmediği şekilde elenen Beşiktaş yönetimi, Arsenal yenilgisini unutturmak için harekete geçti. Devler Ligi üzüntüsünü taraftara unutturmak ve UEFA Avrupa Ligi’ndeki mücadeleye güçlü bir kadroyla girme planlarını yapan siyah-beyazlıların, F.Bahçe ile karşılıklı sözleşmesini fesheden Cristian Baroni ile görüştüğü öne sürüldü. Orta sahada atakları yönlendirecek bir isim arayan yönetim, Cristian ile dün sözleşmesinin feshedilesinin ardından temasa geçti. Fotomaç’ta yer alan habere göre,  Bonservisi elinde olduğu için para ödemeyecekleri Brezilyalı ile bir görüşme yapıp bu transfer için ne düşündüğünü sordular.

BİLİC DE TRANSFERE ‘OLUR’ VERDİ Fenerbahçe ile ‘yabancı kontenjanı’ nedeniyle bağlarını kopartan Cristian’ın “Ailemle İstanbul’da mutluyuz. F.Bahçe ile yollarımız ayrıldı ama İstanbul’da kalmak isterim. Anlaşma olursa neden olmasın” dediği belirtildi. Yöneticilerin ise İngiltere’den dönen Slaven Bilic ile görüşüp sambacı için ‘olur’ aldıkları belirtildi. Diğer alternatifleri de değerlendirecek olan Beşiktaş’ın, Cristian ile her an sözleşme imzalayabileceği de vurgulandı.

 

 

 

Yayınlanma Tarihi:08:58,