SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sivasspor Kulübünün internet sitesinden yapılan açıklamada, Sivasspor’un 2014-2015 futbol sezonunda evinde oynayacağı karşılaşmalarda geçerli olacak sezonluk kombine kart satışlarının sürdüğü belirtildi.

Maraton tribününde 3 bin 414, kale arkasında 2 bin 228, VIP A Blok’ta 914 ve VIP B Blok’ta 974 olmak üzere toplam 7 bin 530 kombine kartın satışa sunulduğu kaydedilen açıklamada, kombine kartların, VIP tribün 200, maraton tribünü 150 ve kale arkası 50 liradan satıldığı ifade edildi.

Kombine kart almak isteyen taraftarların, 4 Eylül Stadyumu önündeki gişeden işlemlerini yaptırabileceği duyuruldu.

 Sivasspor-Gaziantepspor maçının e-biletleri satışta

Bu arada, Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasında oynanacak Sivasspor-Gaziantepspor maçının e-biletlerinin satışa çıktığı belirtildi.

Sivas 4 Eylül Stadı’nda 31 Ağustos Pazar günü saat 18.30’da başlayacak Sivasspor-Gaziantepspor maçının elektronik biletlerinin, 4 Eylül Stadyumu önündeki gişeden ve “www.passo.com.tr” internet sitesinden satışa sunulduğu kaydedildi.

Bilet fiyatlarının kale arkası 5, maraton 10 ve VIP tribün 15 lira olarak belirlendiği bildirildi. Passolig kartı olmayan taraftarların, kartlarını www.passolig.com.tr adresinden ya da 4 Eylül Stadyumu önündeki gişeden alabileceği belirtildi.

Açıklamada, “Yeni sezonda Sivasspor sizinle daha güçlü. Gaziantepspor karşısında Sivasspor’u yalnız bırakmayın, Passolig kart alın” ifadesi kullanıldı.

Yayınlanma Tarihi:15:39,