SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın geçen sezonun devre arasında renklerine bağladığı Lucas Elias Ontivero, kulüp aramaya devam ediyor. Çalışmalarına Florya’da sürdüren ve kısa bir süre önce Cagliari’nin kapısından dönen genç oyuncunun bu kez Cesena’nın gündeminde olduğu belirtildi.

Tuttosport’un haberine göre; Sarı-kırmızılı ekibin kadrosunda düşünülmeyen Ontivero, kiralık olarak Cesena’nın yolunu tutabilir. 19 yaşındaki futbolcunun burada tecrübe kazanabileceği yazılırken, kiralama seçeneğinin mümkün olduğunun altı çizildi.

Yabancı kontenjanında yer açmak isteyen ve Dany, Eboue, Ontivero’ya ‘Kulüp bulun’ talimatını veren Galatasaray yönetimi, Tangocu’nun transferinin gerçekleşmesi için her türlü kolaylığı sağlayacak.

Haberin orijinal metni için tıklayın: http://www.tuttomercatoweb.com/serie-a/atahotel-executive-cesena-ontivero-si-avvicina-si-lavora-sul-riscatto-587830

İsmi birçok Serie A ekibiyle anılan ancak henüz takımdan ayrılmayan Tangocu’nun, sarı-kırmızılılar ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.