SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mükemmel formuyla Büyülütay çok şanslı

Ankara kumunda uzun mesafede kazandığı son yarışının ardından yakaladığı formunu devam ettiren Büyülütay, bu koşuya da iyi hazırlandı. Büyük kilo avantajıyla kazanmaya çok yakın.

Güncellenme: 12:15, 28/08/2014
Mükemmel formuyla Büyülütay çok şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Ardı ardına elde ettiği ikincilikleriyle göz dolduran DORLEON, bir kat daha artırdığı formuyla yarıştan galip ayrılabilir. İdmanlarında süper görünen İBRA sert rakibidir. Geniş oynayanlara GRAND SPRING'i öneririm.

2.AYAK: Zor bir koşuÖ Çok iyi hazırlıklara sahip olan HULUSİBEY ve DURANTAŞ başta düşünülmeli. KATI KAZAN'dan iyi bir yarış gelecek. ALİBEGİ, NAYİF BEY ve KANDAHAR da kollanmalı.

3.AYAK: Fit durumda olan ANADOLUKAN ilk atım. Hazırlıklarında beğenilen GÖKKALE ve çok iyi durumdaki REİS BABA hata affetmez. YILDIZGÜZELİ de kuponlara yazılmalı.

4.AYAK: Selim'le 2 yarış önce tanışan ve üst üste kazanan BLACK KING, sevdiği binicisiyle seriyi sürdürebilir. Kaliteli JUNIOR PIANIST, bu safkanı en çok zorlayan isim olacaktır. BE MY SWADOW ve MITELO'ya dikkat.

5.AYAK: Yakın güçlerin mücadelesiÖ Çalışmalarında iyi görünen ÇALIK, TUNAHANBEY ve ŞİMŞEĞİM başta olmak üzere, CİHANEFE, HANIM ABLA ve PASTACI sırasıyla değerlendirilmeli.

6.AYAK: Uzun kumda kazandığı son yarışı muhteşem olan BÜYÜLÜTAY bu grupta da ağır basıyor. Hazırlıklarında da tam not alan tayın boş kilosuyla kazanmasını bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN

4-8-5 1-3-7-10-6-8 2-3-1-5 3-1-2-4 2-5-4-1-8-3 9

Yayınlanma Tarihi:12:14,