SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Son yarışlarını çok beğendiğim İKRAM KIZ, birinciliğin en güçlü adayıdır. Bu kez çok hazır görünen BEKMEZ en küçük hata affetmez. Bu ikiliyi yeterli bulmayanlar JANO GRANDE'yi değerlendirebilir.

2.AYAK: Grubun üç etkili ismi BİLGESU, RENGÜL ve DİLŞEKER arasında geçmesini beklediğim mücadele büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

3.AYAK: Son iki yarışını kazanma başarısı gösteren DARK BOY birincilik serisini bu yarışında da sürdürecek güçte görünüyor. ESQUELA bana gören sert rakibi olacak. Sürprizi KAFKASLI ve KING DROK gerçekleştirebilir.

4.AYAK: Son yarışını çok beğendiğim BEAUGAZON yine oldukça şanslı görünüyor. HOT CHOCOLATE ve ANTANDRES bence en sert rakibidir.

5.AYAK: Etkili binicisi Karataş ile start alacak olan OBIWAN, kazanacak kadar iyi görünüyor. Kötü koşması halinde AL ANDALUS ve son yarışlarını ölçü almadığım YARAMAZ ÇOCUK günün sürprizini gerçekleştirebilir.

6.AYAK: Grubun performans olarak üstünde görünen ismi ENDERTAY kazanabilir. SİS bu aralar çok iyi duruma geldi ve en küçük hata affetmez. Bu ikiliyi yeterli bulmayanlar ÇOŞKUNKIZ ve DAMLATAŞ'ı değerlendirebilirler.

TAHMİN 9-2-3 3-1-6 4-2-1-5 4-6-1 3 7-9-8-5