SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Manisaspor, Sırp futbolcu Nenad Milijas ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Manisa 19 Mayıs stadında düzenlenen imza töreninde, Kızılyıldız takımı kaptanı orta saha oyuncusu Nenad Milijas Manisaspor’la 2 yıllık sözleşme imzaladı.

İmza töreninde konuşan Manisaspor Kulüp Başkanı Abdullah Mergen, Nenad Milijas’ın takıma güç katacağına inandıklarını belirtti.

Mergen, “Takıma ağabeylik yapacak, gençlere örnek olacak bir sporcu. Enduka’yı da bekliyoruz. Bu iki transfer dışında iki yerli isim üzerinde duruyoruz. 2 Eylül’e kadar imkanlarımız doğrultusunda transfer yapmaya çalışacağız” dedi.

Manisaspor’a faydalı olabilmek için geldiğini ve kısa zamanda takıma adapte olacağına inandığını belirten Milijas ise, “Takımda Mikiç ve Subasic’in olması kısa zamanda uyum sağlamamı sağlayacak. Takımda genç futbolcular var, onlara ağabeylik yapacağım. Manisaspor benden, ben de Manisaspor’dan memnun kalırsak, 2 yıllık anlaşmayı çok daha uzun süreye taşıyabiliriz” diye konuştu.

Öte yandan dün yapılan yönetim kurulu toplantısında Futbol Şube Sorumluları Turgay Gümüşdere ve Engin Kapucu’nun istifalarının kabul edildiği, şubenin başkan Abdullah Mergen’e bağlandığı bildirildi.

Yayınlanma Tarihi:16:43,