SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
İkram Kız Maiden’dan çıkar

İkram Kız Maiden’dan çıkar

Çimi seven İkram Kız giderek formunu artıran bir tay. Müsait grupta, kazanmasını beklediğim isimdir.

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Grubun en tecrübeli atı olan İKRAM KIZ son iki yarışını 2. bitirirken forma girdiğini gösterdi. Karataş ile çim pistte bu kez fotoyu önde geçer.

2.AYAK: RENGÜL İstanbul çiminde 2., Bursa çiminde ise 1. olurken formunu gösterdi. BİLGESU iyi durumu ile en yakın rakibi olur. TOMRİS ve DİLŞEKER daha sonra düşündüğüm safkanlar.

3.AYAK: KING DROK uzun aradan sonra Ankara'da iki yarış gördü. Pazar sabahı yine Ankara'da yaptığı galobu da çok iyi olan safkan, bu kez daha farklı koşacak. KAFKASLI formunu koruyor. DARK BOY zirvenin bir diğer ortağıdır.

4.AYAK: ANTANDROS iyi idman durumu ile ilk atım. LAMBOURN iyi koştuğu mesafede yazılmalı. BEAUGAZON ve 3 yarışını da beğendiğim HOT CHOCOLATE, şans vereceğim diğer safkanlar.

5.AYAK: OBIWAN İstanbul çiminde koştuğu son iki yarışında oldukça iyiydi. İdmandaki iyi işlerinin hakkını verir ise YARAMAZ ÇOCUK koşuya ağırlık koyar. Bu ikili kötü koşarsa PANCAR devreye girebilir.

6.AYAK: Sürprize açık bir koşu. ENDERTAY, COŞKUNKIZ, DAMLATAŞ, DİLEKKAYA, DUMANALİ ve SİS sırası ile şans vereceğim safkanlar.

TAHMİN 9 1-3-9-6 5-1-4 1-3-4-6 3-1-7 7-8-5-6-3-9