SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Halilhodzic’den transfer açıklaması

Trabzonspor Teknik Direktörü Halilhodzic, Rostov maçı öncesi yaptığı basın toplantısında “Transferlerimiz henüz bitmedi. 2 oyuncunun daha gelmesini bekliyorum” dedi.

Güncellenme: 17:10, 27/08/2014
Halilhodzic’den transfer açıklaması

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Hallihodzic, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda 2-0'ın rövanşında oynayacakları Rostov maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

Rostov'un tehlikeli bir rakip olduğunun altını çizen Halilhodzic, transfer konusuna da değindi. Boşnak teknik adam “Transferlerimiz henüz bitmedi. 2 oyuncu daha bekliyorum” dedi.

Halilhodzic “Transferlerimiz henüz bitmedi. 2 oyuncunun daha gelmesini bekliyorum. Transferleri geç başlattık ve hızlı bitirdik. İyi bir sezon için yeterli mi olacak; göreceğiz. Daha önce söylediğim gibi… iyi bir takım oluşturmam için 3 ay çalışmamız gerekecek. O yüzden sezonun başlangıcı bizim için zor olabilir. Rostov lige bizden önce başladı. Karşımızda yine daha hazır bir takım bulacağız. İyi bir maç bizi bekliyor” ifadesini kullandı.

“CONSTANT VE BOSİNGWA YOK”

Constant ve Bosingwa sakatlıkları nedeniyle yarın oynayamayacaklarını söyleyen Trabzonspor Teknik Direktörü “ Bosingwa'nın burada olmasını isterdim. Ama onun yerine oynayabilecek tecrübeli futbolcularımız var. Rostov herhangi bir maçta her an tehlike yaratabilecek bir ekip. Maçın her anında skoru değiştirebilecek bir takım” şeklinde konuştu.