SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan 2 bomba birden

River Plate ile uzun süredir yapılan pazarlıklara son nokta koyulacak. Balanta ile her konuda anlaşıldı. Forvette ise hedef Brezilyalı yıldız Pato...

Güncellenme: 10:01, 27/08/2014
Galatasaray’dan 2 bomba birden

AMKSPOR

Stoper konusunda Aslan mutlu sona çok yakın. Aylardır Eder Balanta'nın peşinden koşan Galatasaray, transferi bitirmeye hazıralanıyor. İdari menajer Cenk Ergün Güney Amerika'nın yolunu tutarken, hem golcü işini çözecek hem de Arjantin ekibiyle Balanta için son temasları gerçekleştirilecek. Sarı-kırmızılı yönetim son olarak 6 milyon Euro'ya kadar çıkmıştı. Karşı taraf da istediği rakamda indirime gidince, zemin hazırlanmıştı.

Zaten bu rakam da şu anda River Plate'in önündeki en iyi teklif olarak duruyor.

HOCA ÇOK İSTİYOR

21 yaşındaki Kolombiyalı oyuncunun menajeriyle her konuda anlaşan yönetim, Cenk Ergün'den gelecek haberi bekliyor. Balanta, Prandelli'nin de savunmacı konusunda ilk tercihi. Aslan'ın en büyük rakibi Sampdoria ise Balanta için en fazla 5 milyon Euro'ya çıkabildi.

PATO HAREKATI

Forvet konusunda da Cİmbom, rotayı Güney Amerika'ya kırdı. İngiltere pazarında umduğunu bulamayan Galatasaray, Sao Paulo forması giyen Pato ile yakından ilgileniyor. Brezilya Milli Takımı'nın da formasını terleten yıldız oyuncunun transferinin bitirilmesi için büyük uğraş veriliyor.

Yayınlanma Tarihi:07:54,