SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Eğer oyundan çıkmasaydım…’

Lig şampiyonluğunu ve Türkiye Kupası’nı da kazanacaklarını iddia eden tecrübeli oyuncu, “Fenerbahçe’nin Fenerbahçe’den başka dostu yok. Birbirimizin kıymetini iyi bilelim” dedi.

Güncellenme: 10:01, 27/08/2014
‘Eğer oyundan çıkmasaydım…’

İrfan YİRMİBEŞ/ AMKSPOR

Fenerbahçe’nin tecrübeli kaptanı Emre Belözoğlu, Galatasaray galibiyetinin keyfini en çok sürenler arasındaydı. Maç sonrasında takım arkadaşlarıyla şakalaşan yıldız orta saha oyuncusu, sezonu 3 kupayla kapatmak istediklerini söyledi. Emre, “Camiamıza hayırlı olsun. Bütün kupaları kazanırız. İlk resmi maç olması itibariyle İsmail hocamızı da tebrik ediyorum. Kupayla başladı” dedi.

OYUNDAN ÇIKMASAM PENALTI ATARDIM

Tecrübeli oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: 3 kupa var, 1 tanesini kaldırdık. Diğer 2 kupayı da kaldıracak gücümüz var. Çok iyi bir arkadaşlık ve ekip ruhuna sahibiz. Herkes bunu gösterdi. Hak ettiğimiz bir galibiyetti, penaltılara kalması üzücüydü ama takım elinden geleni fazlasıyla yerine getirdi. Hoca çıkarmasaydı ben penaltıyı atardım.

ZOR ZAMANDA YANIMIZDALAR

Herkes bilsin Fenerbahçe'nin Fenerbahçe'den başka dostu yok. Oyuncusuyla, yönetimiyle, taraftarıyla camiadaki herkes birbirinin kıymetini bilsin. Fenerbahçe'yi seven herkesi seviyoruz. Taraftarlarımız en zor zamanımızda yanımızda oldular. Buradaki futbolcular da en zor zamanda kulübü bırakmadılar. Taraftarımızla daha güçlüyüz. Onlara lig şampiyonluğunu ve Türkiye Kupası zaferini de yaşatmak istiyoruz.

Yayınlanma Tarihi:07:35,