SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilinen kalitesiyle King Drok banko

Yarışlarına ara verdikten sonra start aldığı son iki Grup 1 yarışta oldukça sert rakiplere çatan King Drok, bu koşuya iyi hazırlandı. Uyumlu binicisi Karataş ile piste çıkan safkan, günün bankosudur.

Güncellenme: 08:55, 27/08/2014
Bilinen kalitesiyle King Drok banko

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla formunu ispatlayan İKRAM KIZ birinciliğe yakın. Bu tayın hatalı koşması halinde devreye JANO GRANDE, BEKMEZ ve WOLFS REVENGE'nin girmesini bekliyorum.

2.AYAK: Etkili formunu devam ettiren RENGÜL ekürisiyle birlikte öne çıkan ilk isimdir. Formu bu taya çok yakın olan BİLGESU hata affetmez. TOMRİS, DİLŞEKER ve KANLITAY da göz önünde bulundurulmalı.

3.AYAK: Uzun süre start almayıp çok sert rakipleriyle birlikte piste çıktığı son iki yarışı kesinlikle ölçü olmayan KING DROK, bugün müsait grupta, usta pilotuyla birinciliğe uzanacaktır.

4.AYAK: Sıkı hazırlıkları bulunan ANTANDROS sıkletine rağmen ilk atım. LAMBOURN'un son koşusu kesinlikle ölçü alınmamalı. HOT CHOCOLATE, BEAUGAZON ve BEYAZ BULUT daha sonra düşünülmeli.

5.AYAK: Bu pist ve mesafenin başarılı isimlerinden YARAMAZ ÇOCUK ve OBİWAN ikilisi bu ayakta ağır basıyor. Geniş kupon yapanlara önerim; formda PANCAR ve hazır kıta BROWSER'i de yazmalarıdır.

6.AYAK: İdmanlarında çok diri görünen YESARİ yarışın önde gelen ismidir. En sert rakibinin DAMLATAŞ olmasını bekliyorum. ENDERTAY ve COŞKUNKIZ ikilisi ise daha sonra düşünülmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 9-3-2-8 1-3-9-6-8 5 1-3-6-4-2 1-3-7-4 2-5-7-8