SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Albimo Alanyaspor, Manisaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Kulübün tesislerinde teknik direktör Mehmet Altıparmak yönetiminde gerçekleşen antrenmanda futbolcular, teknik ve taktik ağırlıklı çalışma yaptı. Antrenman, pas çalışmasının ardından, çift kale maçla sona erdi.

Teknik direktör Altıparmak, gazetecilere yaptığı açıklamada, hedeflerinin Manisaspor maçını kazanmak olduğunu söyledi. İyi bir kadrolarının olduğunu dile getiren Altıparmak, şöyle konuştu:

“Çok uzun bir kamp döneminden sonra nihayet maç haftasına girdik. Gerçekten çok iyi bir hazırlık dönemini geçirdik. Önce Davraz’da daha sonra Erzurum’da gerek oynadığımız hazırlık maçlarında gerek yaptığımız antrenmanlarla bu haftaya kadar müthiş bir performans gösterdik. Özellikle oynadığımız hazırlık maçlarında hem skor hem de oyun olarak gerçekten iyi oynadık. Tabii bunlar hepsi hazırlık maçlarıydı.”

Çok iyi bir kadroya sahip olduklarını dile getiren Altıparmak, lige Manisaspor galibiyetiyle iyi bir başlangıç yapmak istediklerini kaydetti.

Alanyaspor tarihinin ilk PTT Ligi maçına çıkacaklarına işaret eden Altıparmak, “PTT Ligi’ne çıkarak Alanyaspor tarihine bir ilk olarak geçtik. Biliyorsunuz ilkler hiç unutulmaz. Biz de bu ilke, iyi bir şekilde imza atmak istiyoruz” diye konuştu.