SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Toros Aslanı kazanır

Çim pistte zorlanmadan kazandığı ilk startının ardından yakaladığı kusursuz formunu sürdüren Toros Aslanı, bu yarışa da oldukça iyi hazırlandı. Başarılı tay, ekürileriyle birlikte yine kazanmaya yakın.

Güncellenme: 10:36, 26/08/2014
Toros Aslanı kazanır

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Titiz çalışmalarıyla TORUN CALLAS ve fit durumdaki AÇİNA yarışın önde gelen isimleridir. İdmanlarını hızlandıran CAMELOT'tan iyi bir yarış bekliyorum. ASLANSTAR, PIRILIM ve SHARK ATTACK'a dikkat.

2.AYAK: Tırnağının ucundaki BELGİTAY sevdiği pistte yine kazanmaya yakın. En sert rakibinin HAYAT NUR olmasını bekliyorum. ALŞALLI, SEVDAMSIN CAN ve ALYETİŞ göz önünde tutulmalı.

3.AYAK: İyi bir kan hattından gelen ve çim pistteki ilk startını rahat kazanan TOROS ASLANI, mükemmel formunu eksiksiz bir şekilde devam ettiriyor. Eküri avantajı da bulunan kaliteli tayın yine kazanmasını bekliyorum.

4.AYAK: Bu yarışa sıkı hazırlıklarla giren BORDALI en iddialı isimdir. ALBURAK KIZI formunun zirvesinde. ALİŞİRİN OĞLU, GÖLCÜK ASLANI ve TOMURCUKHAN daha sonra düşünülmeli.

5.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran GIFTED AKAY, sıkletine rağmen ilk atım. DAYI en ufak hata affetmez. DİLŞARBEY ve SPEED OF LIGHT ise gözden uzak tutulmamalı.

6.AYAK: Formlarını çok beğendiğim ULUDAĞBEYİ ve KOLARAFET küçük kuponlar için yeterli görünüyor. Bir süre geri alınan RECEPBEY ve son yarışını ölçü almadığım PARSBEY rakipleridir. Bol şanslar.

TAHMİN 4-7-2-6-1-3 6-8-1-4-3 10 1-6-2-8-5 1-6-7-8 8-3-5-4