SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kulübün tesislerinde teknik direktör Mehmet Birinci yönetiminde gerçekleşen antrenmana, hafif tempolu koşuyla başlayan futbolcular, daha sonra teknik ve tattik ağırlıklı çalışma yaptı. Pas çalışmasının ardından çift kale maçla antrenman sona erdi.

Teknik direktör Mehmet Birinci, gazetecilere yaptığı açıklamada, hedeflerinin Samsunspor maçını kazanmak olduğunu söyledi.

Birinci, lig öncesi futbolcularının performansından memnun olduğunu ve kendilerine güvendiğini kaydederek, şunları kaydetti:

“Artık lige sayılı günler kaldı. Son üç günümüz. Lige Samsunspor maçı ile başlayacağız. Samsunspor maçını kazanarak lige başlamak istiyoruz. Şu anda çalışmalar gayet iyi gidiyor. Lige hazırız diyebiliriz. Artık bundan sonra sahada konuşacak olan futbolcu arkadaşlarımız. İnşallah ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına inanıyorum.”

Birinci, ligin ilk maçlarının her takım için zor olduğuna işaret ederek, “İlk maçların favorisi yoktur. Her takım, her takımı yenebilir. Biz de Samsunspor deplasmanından galibiyetle dönebiliriz. Bu çok da sürpriz olmaz” diye konuştu.