SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Pazarspor’da kulüp genel kaptanı Ali Osman Telatar, takıma direkt katkı sağlayacak birer stoper, ön kenar oyuncusu ve santrfor alarak transfer çalışmalarını sonuçlandırmak istediklerini söyledi.

Telatar, yaptığı açıklamada, takımdaki eksiklikleri gidermek için çaba gösterdiklerini belirtti. Bu zamana kadar takıma büyük katkı sağlayacağına inandıkları oyuncuları kadrolarına kattıklarını ifade eden Telatar, “Yine de hocamızın eksik gördüğü mevkilere takviyeler yaparak gücümüze güç katmak istiyoruz. Bu anlamda kaliteli, takıma direkt katkı sağlayacak birer stoper, ön kenar oyuncusu ve santrfor alarak transfer çalışmalarını sonuçlandırmak istiyoruz” dedi.

Telatar, hafta sonu sezonun ilk maçında İnegölspor ile deplasmanda karşılaşacaklarını kaydederek, “Öncelikle yeni sezonun tüm takımlar için hayırlı olmasını diliyorum. Sahamızın bakımda olması nedeniyle İnegölspor maçının hazırlıklarını Bursa’da gerçekleştireceğiz. Sezonun ilk maçını kazanarak taraftarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz” diye konuştu.