SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kusursuz formuyla The Special Horse

İlk 2 ayak zorlu geçecek. Bugüne kadar 3 kez start alıp hepsini uzak farkla kazanan ve son 2 birinciliğini aynı pist ve mesafede elde eden The Special Horse, günün kalesidir. Yolarkadaşım ise kapanışı yapabilir.

Güncellenme: 11:31, 25/08/2014
Kusursuz formuyla The Special Horse

Er­dem ER­GÜ­DEN

1.AYAK: Formlarını çok beğendiğim ŞEN MÜRVET ve BURHANİYE öne çıkan ilk isimler. ALARAP iddialı olacak. LALE KIZIM, GÖNÜLVEREN, ŞİRİNCE ve NURCA göz önünde tutulmalı.

2.AYAK: Uzun çimdeki son ikinciliğinde çok iyi görünen KING BLACK ilk atım. PERFECT WARRIOR ve FOR PLEASURE sert rakipleridir. MIDAS TOUCH, DAVUTBEY, MAGIC RAIN, SCENIC SON ve NOISY BOY'a dikkat.

3.AYAK: Bugüne kadar start aldığı 3 yarışını da kum pistte ve rakiplerine uzak fark atarak kazanan THE SPECIAL HORSE, mükemmel formunu eksiksiz olarak devam ettiriyor. Günün en sağlam bankosudur.

4.AYAK: Kondisyonlarını çok beğenip birbirine hayli yakın bulduğum GÜNGÖR BABA, FRENKLİ RÜZGARI, ÇİKOK PRENSESİ ve CEBELİTARIK birlikte değerlendirilmeli.

5.AYAK: Fit durumdaki SELAYATLI ve bu tay kadar iyi durumda olan SULTANOĞLU uygun rakipleri yanında sivrilen isimler. OĞLUM EMRE BEY, KÖŞKAR, PARGALI ve KIYMET geniş kuponlarda bulunmalı.

6.AYAK: Sergilediği yarışlarıy-la göz dolduran ve bu koşuya çok iyi bir şekilde hazırlanan, kuma yatkın tay YOLARKADAŞIM'ın 6'lı Ganyan'ın kapanışını yapmasını bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN

7-3-1-9-2-6-5 11-8-6-7-2-4-14-5 7 3-2-7-1 15-8-5-13-6-11 7