SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarını tamamladı.

Kulüp başkanı Abdulkadir Gözegir,  yaptığı açıklamada, teknik heyetten futbolculara kadar takımın hemen her kademesinde güvendikleri isimlere yer verdiklerini söyledi.

Hazırlık döneminin oldukça verimli geçtiğini belirten Gözegir, “İki etaptan oluşan kamp dönemi geçirdik. Bu süreçte takımdaki arkadaşlık ortamının geliştiğini gözlemledik. Şu an için her şey lehimize gibi görünüyor” dedi.

Lig ortamının farklı olduğuna işaret eden Gözegir, her ne kadar uyum sorununu aşmış gibi görünse de bunun sezon başladığında daha iyi netleşeceğini ifade etti.

Takımın başına getirdikleri teknik direktör Nurullah Sağlam’la olası her türlü sorunu aşacaklarına inandığını dile getiren Gözegir, şunları kaydetti:

“Bugün itibariyle yeni sezona hazırız. Lig başlayana kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında önemli transferler yaptık. Moral ve motivasyonun üst seviyede olduğu takımımızda transfer defteri kapandı ancak yine de faydalı olacağına inandığımız isimlerle kadromuzu güçlendirebiliriz. Çünkü lig uzun soluklu bir maraton. İhtiyacımız yok ama ‘hayır’ diyemeyeceğimiz isim veya teklif olursa bunu değerlendirebiliriz.”