SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’tan sponsorluk anlaşması

Beşiktaş Kulübü ile Jolly Tur'un, taraftarlar için özel olarak hazırladığı resmi seyahat sitesi "Beşiktaş Travel" düzenlenen imza töreniyle hayata geçirildi.

Güncellenme: 12:28, 25/08/2014
Beşiktaş’tan sponsorluk anlaşması

Beşiktaş Kulübü ile Jolly Tur’un, Beşiktaşlılar için özel olarak hazırladığı resmi seyahat sitesi “Beşiktaş Travel”, düzenlenen imza töreniyle hayata geçirildi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, futbol A takımından sorumlu yönetici Mete Vardar ve Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar katıldı.

Törende konuşan başkan Orman, göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları atılımları sürdürdüklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Beşiktaş ailesi olarak bugün Jolly Tur ailesiyle bir anlaşma yapıyoruz. Bu anlaşma, Beşiktaş Travel adı altında, taraftarlarımıza hem Türkiye’nin en önemli turizm şirketlerinden Jolly Tur’un indirimlerinden faydalanma şansı verecek hem de Şampiyonlar Ligi ve deplasmandaki maçlara taraftarlarımızla beraber gitme imkanı sağlayacak. Maddi katkıdan çok deplasmanlarda daha kuvvetli, daha organize ve birliktelik içinde olmamızı sağlayacak.”

Siyah-beyazlı taraftarların bu anlaşmayla birlikte birçok avantaja sahip olacağını da dile getiren Orman, “Aynı zamanda kulübümüze maddi katkı da sağlayacak bir anlaşma. Uzun zamandır yapmak istiyorduk. Mete Vardar’ın yönetime girmesiyle daha fazla yoğunlaştık. Şimdi de Mert Vardar ile imzamızı atacağız. Hayırlara vesile olmasını diliyorum, Allah utandırmasın” diye konuştu.

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar ise Beşiktaş Kulübü ile yapılacak bu işbirliğinin kendilerini gururlandırdığını kaydederek, şunları söyledi:

“Amacımız, Beşiktaş taraftarlarının otel ve ulaşımlarında onlara yardımcı olup, en iyi hizmeti sunmak. Ayrıca taraftarlara, turizmin tüm alanlarında da avantajlar sağlayacağız. Kart 1903 sahiplerine getireceği farklı ayrıcalıklar da olacak. Beşiktaş üzerinden satın alınacak her üründen Beşiktaş Kulübü de bir gelir elde edecek. İşbirliğimizin hayırlı olmasını diliyorum. Beşiktaş’ın bu anlaşmadan yılda 1 milyon lira gelir elde etmesini hedefliyoruz.”

Yayınlanma Tarihi:12:26,