SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lady Beauty şanslı

Rakiplerine uzak fark atarak kazanıp Maiden’a veda ettiği ilk yarışında süper görünen Lady Beauty, son yarışını kazanırken de harikaydı. Sevdiği pistte yine kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 10:33, 24/08/2014
Lady Beauty şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: İdmanlarında sergiledikleri formlarında gayet başarılı görünen GOLD SPEAR, GASPERINI ve CAPTAIN PITT yarışın önde gelen isimleridir. Bu üçlüye rakip olarak LASER BOY ve HOŞGÖRÜ'yü öneririm.

2.AYAK: Çim pistte ardı ardına kazandığı yarışlarıyla dikkatleri üzerine çeken LADY BEAUTY mükemmel formunu eksiksiz olarak devam ettiriyor. Fit durumdaki tayın seriyi sürdürmesini bekliyorum.

3.AYAK: Çok iyi durumda olan BARRERA ve RED ZEYTEEN başta düşünülmeli. BACHELOR SON uzun süredir koşmasa da idmanlarını titiz bir şekilde gerçekleştiriyor. TIME TO DANCE ve KIMURA'ya dikkat.

4.AYAK: Hazırlıklarında çok iyi görünen ÇETİNASLAN, sonlardaki etkili ataklarıyla en iddialı isimdir. Formunu çok beğendiğim Karataş'lı ANILBEY en ufak bir hatada devreye girecektir.

5.AYAK: Bu pistin başarılı isimlerinden VELİ CAN KIZI favorim. Hazır kıta CABİRE ihmale gelmez. ZENGİN KIZ, ÖZÇETİN, FATMASULTAN ve PAMUK NİNE de kollanmalı.

6.AYAK: Etkili bir performans beklediğim SAHTEKAR ilk atım. Bir süre geri alınmasına rağmen SON OF BUCKS hata affetmez. DECOLTE, GAGARİN, BEYAZ GÖLGE, ANDARKAN, BERKAYHAN ve KIRBY DRIVE ise göz önünde tutulmalı. Bol şanslar.

TAHMİN 2-9-1-4-10 3 6-5-7-10-9 6-2 13-2-11-6-3-8 11-5-4-3-7-2-16-1