SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Hiç koşmamış taylara ait olan ilk ayak oldukça zorlu görünüyor. Bu ayağa çok at yazmak gerek. CAPTAIN PITT, GOLD SPEAR, GASPERINI, LASER BOY, ALGÜL ve KOŞANEFE benim sırası ile önerilerim.

2.AYAK: 1600 metre çim pistte koştuğu son iki yarışını kazanmayı başaran LADY BEAUTY mükemmel form durumu ile bu yarışı da kazanır.

3.AYAK: BARRERA İstanbul ve Bursa kumundaki son iki yarışını 2. bitirirken formunu kanıtladı. RED ZEYTEEN iç sahadaki sprintinde çok iyi not aldı. TIME TO DANCE ve bir yıldır koşmayan ancak düzenli idmanda olan BACHELOR SON zirveyi zorlayacak diğer safkanlar.

4.AYAK: ANILBEY müsait grupta ilk şans vereceğim isim. BARİYER güzel yarışlarına devam ediyor. KARAESER ve ÇETİNASLAN zirveyi zorlayacak diğer safkanlar.

5.AYAK: VELİ CAN KIZI grubun formda bir safkanı ve Selim Kaya ile çok şanslı olacak. Yarış galobunda iyi görünen CABİRE Karataş ile VELİ CAN KIZI'na sonlarda etkili rakip olabilir.

6.AYAK: Sürprize açık bir koşu. MISTER DEXTER, GAGARİN, KIRBY DRIVE, DECOLTE, DUTY STRIKER ve BERKAYHAN benim şans verdiğim safkanlar.

TAHMİN 1-2-9-4-6-3 3 6-5-10-7 2-5-1-6 13-2 12-3-1-4-14-16