SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cesare Prandelli’nin kozmik odası

Tecrübeli teknik direktör derbiyle yatıyor, derbiyle kalkıyor. Ünal Aysal’a kupa sözü veren Prandelli futbolcularına sıkı bir program hazırladı.

Güncellenme: 09:07, 24/08/2014
Cesare Prandelli’nin kozmik odası

AMKSPOR

Florya’ya kapanan Prandelli, takımı da adeta tesislere hapsetti. Tecrübeli çalıştırıcı, 4 gündür hem Fenerbahçe'nin hem de Galatasaray'ın bu sezonki hazırlık maçlarını oyuncularına izletiyor. Öğrencilerini odaya kapatan İtalyan hoca, görüntüler üzerinden analiz yapıyor. Futbolculara eksik noktalarını anlatırken, rakibin de eksilerinin ve artılarının altını çiziyor.

Özellikle Fenerbahçe'nin iki beki Caner ve Gökhan Gönül'ün çok etkili olduğunu vurgulayan Prandelli'nin savunma göbeğini ise yumuşak gördüğü bildirildi.

MADENİ BULDU!

Bruno Alves ile Bekir'in zaman zaman aksadığını oyuncularına anlatan Prandelli, araya atılacak topların tehlike oluşturacağının farkında. Kanatlarda görev yapacak olan öğrencilerinden sık sık savunmaya da yardımda bulunmaları isteyen başarılı taktisyen, Selçuk ile Melo'ya ise ayrı bir misyon yükledi. İki tecrübeli isimden 90 dakika boyunca iki yönlü şekilde mücadele etmesini isteyen Prandelli, bu isimleri kart konusunda da uyardı.