SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fast Line şanslı

Hayatının 3. startı olan uzun kumdaki son yarışını daha formda ve tecrübeli rakipleri yanında kazanma başarısı gösteren Fast Lane, fit durumunu koruyor. Hazır kıta tayın yine kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 10:05, 23/08/2014
Fast Line şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım WILD AVALACHE ilk atım. Çok iyi durumda olan STAR OF MELİH ve OFSAYT hata affetmez. MC GILL ve COFFEE BEAN daha sonra düşünülmeli.

2.AYAK: Tırnağının ucundaki MAHMUT BERAT yine çok şanslı. ÖZMUTLU ve SEDATBEY en sert rakipleridir. Hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen ARAPKIR ve formunu geliştiren ÇAKIRALP'e dikkat.

3.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan KAZİMBABA ve ÇUKUROVA FIRE yarışın önde gelen isimleridir. ŞASEMU'dan iyi bir yarış bekliyorum. Geniş oynayanlara BEHİYE HANIM'ı öneririm.

4.AYAK: Son yarışını daha sert grupta koşan ALTINÇOCUK müsait grupta ilk atım. Hazırlıklarında çok iyi görünen FAKI BEY, DURMAZBEY ve MANSOOR hata affetmez. ÇOKKAZAN KIZI ve ÖZKURUŞ ikilisine dikkat.

5.AYAK: Formunu sürdüren ŞAFAK VAKTİ boş kilosuyla yarışın önde gelen ismidir. KATI SEMİH tırnağının ucunda görünüyor. İdmanlarını hızlandıran BAŞKAYNAK ve AKSOYAK da kollanmalı.

6.AYAK: Kum pistte kazandığı son yarışı ardından yakaladığı güzel formunu aynen devam ettiren FAST LINE, bu yarışa da çok iyi hazırlandı. Başarılı tay yine birinciliğe yakın görünüyor. Bol şanslar.

TAHMİN 2-1-4-7-3 5-6-7-1-9 2-1-3-10 4-1-2-6-9-7 8-1-2-7 6