SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cesare Prandelli’nin gelişi ile birlikte yeni bir yapılanmaya gitmek üzere yola çıkan Galatasaray’da kadro dışı kalan isimlerden Sabri Sarıoğlu için, sarı-kırmızılı taraftarlar flaş bir karar verdi.

Galatasaray’a gönül verenlerin buluşma platformu WEBASLAN.COM’da Sabri Sarıoğlu’nun takıma geri dönme ihtimalinin belirmesi üzerine yapılan ve halen devam eden ankette taraftarlara, “Sizce A2 takımında yer alan Sabri Sarıoğlu, yeniden takıma kazandırılmalı mı?” şeklinde bir soru yöneltildi.

YÜZDE 78,5 “A TAKIMA ALINSIN” DEDİ!

Oy kullanan 59,588 kişinin yüzde 78,5’i (46741) Galatasaray’ın eski kaptanını tekrar kadroya almasını isterken, yüzde 21,5’i (12817) ise geri dönüün gerçekleşmemesi gerektiğini belirtti.

Sabri’nin kadro dışı kalması sonrasında bir süredir sağ bek arayışlarında bulunan ve Eskişehirspor’dan Tarık Çamdal ve Bursaspor’dan Şener Özbayraklı için teklif yapan Galatasaray, istediği sonucu alamayınca, Sabri’nin A takıma alınmasını gündeme almıştı. Ancak teknik direktör Cesare Prandelli, kendisine yapılan bu öneriyi reddetti. Galatasaray’ın önümüzdeki günlerde Sabri için kendilerine gelen teklifleri ele alacağı ve son kararı vereceği kaydedildi.

Yayınlanma Tarihi:11:17,