SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Etkili formuyla Saklı çok şanslı

Elde ettiği son ikinciliklerinin ardından yakalamış olduğu mükemmel formunu titiz çalışmalarıyla bir kat daha artıran, tecrübeli tay Saklı, çok iyi hazırlandı. Tayın bugün Maiden’a veda etmesini bekliyorum.

Güncellenme: 09:36, 22/08/2014
Etkili formuyla Saklı çok şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Gerçekleştirdikleri hazırlıklarında izleyenlerden tam not alan YİĞİT HORSE ve BÜYÜK REİS koşunun en iddialı isimleridir. Bu ikiliyi yeterli bulmayanlar ASİLKAN ve FARUKİ'yi de ilave edebilirler.

2.AYAK: Denk güçlerin mücadelesi zor geçecek. BALASAGUN ve LORD WHO ilk atlarım. IRON GIRL hata affetmez. MIA VICTORY, KAŞEN, MAHARANİ ve YÜCEEFE ise göz önünde tutulmalı.

3.AYAK: Mükemmel formuyla ARTIC MAN ve hazır kıta DARK RAIN başta düşünülmeli. FESTINA LENTE bu koşuya sıkı hazırlıklarla girecek, haberiniz olsun. ONLY ve STEP BY STEP'e dikkat.

4.AYAK: Form durumlarını çok iyi ve birbirine oldukça yakın görünen SUHARRY, ES ES RUNNER ve BRAVE SON eşit ve en şanslı isimler. Geniş oynayanlara TWINSEA'yi değerlendirmelerini öneririm.

5.AYAK: Düzenli idmanlarıyla etkili formunu eksiksiz bir şekilde devam ettiren SAKLI, bu yarışa çok iyi hazırlandı. Pist ayrımı yapmayan başarılı tayın bugün Maiden'dan çıkmasını bekliyorum.

6.AYAK: Bu pist ve mesafede harikalar yaratan ÇİSİL, birincilik serisini sürdürebilir. En sert rakibi ZENGİNLİ olacaktır. FOSFOR çok iyi duruma geldi ve mutlaka yazılmalı. Ekürisiyle GÜNHAT'a dikkat. Bol şanslar.

TAHMİN 10-5-6-4 10-8-7-9-6-5-2 1-2-3-7-8 6-3-2-9 11 1-9-11-5

Yayınlanma Tarihi:09:35,