SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

DIŞ HABERLER

Golcüsü Luis Suarez’i Barcelona’ya satan Liverpool, Uruguaylı yıldızın boşluğunu Milan’dan Mario Balotelli ile doldurmaya hazırlanıyor.

Balotelli ve kulübü ile her konuda anlaşan Liverpool yönetimi, futbolcudan özel hayatına dikkat etmesini istedi. Balotelli ile yüz yüze görüşen KOP Genel Menajeri Ian Ayre, yıldız futbolcudan bu konu ile söz vermesini istedi. Liverpool, Balotelli’den özel hayatına dikkat edeceği sözünü alır almaz imzayı attıracak.

İngiltere Premier Lig’de 2010-13 sezonlarında Manchester City forması ile top koşturan Balotelli, o dönemde gerçekleştirdiği skandallar ile sık sık gündeme geldi. Sarhoş araba kullanmak, trafik kazası, evinin içinde havai fişek patlatmak, maç içinde centilmenliğe aykırı hareketler, takım arkadaşı ve teknik direktör ile kavga Balotelli’nin geçmişte karıştığı bazı skandallar olarak hafızalarda yer ediyor.

Öte yandan Balotelli transferinin ayrıntıları da ortaya çıktı. Milan’a bonservis bedeli olarak 16 milyon pound ödeyecek olan Liverpool, İtalyan golcüye de haftalık 160 bin pound ücret verecek.

 

Yayınlanma Tarihi:11:38,