SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Artic Man bu grubu geçer

Artic Man bu grubu geçer

Onur Öztürk ile çim pistte iyi koşular çıkaran Artic Man, sevdiği mesafede zayıf rakipleri arasında çok ağır basıyor.

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: İstikrarsız safkanların bir arada oldukları ilk ayağa çok at yazmak gerekir. FARUKİ, BÜYÜKREİS, KORKUT ŞIVGA ve YİĞİT HORSE benim sırası ile önereceğim safkanlar.

2.AYAK: YÜCE EFE İstanbul ve Bursa çimlerinde iyi koşuları ile dikkat çeken isim oldu. Safkanın formu iyi. IRON GIRL formunu koruyor. MAHARANİ, KAŞEN ve BALASAGUN diğer şanslı safkanlar.

3.AYAK: İstanbul çiminde uzun mesafelerde yakın bitirdiği koşuları ile formda olduğunu kanıtlayan ARTIC MAN müsait grupta günün banko atıdır.

4.AYAK: ES ES RUNNER'ın idman durumu çok iyi. Son çim yarışında bekleneni veremeyen SUHARRY içteki galoplarında ilgi çekti. Yarış hazırlıkları iyi olan BRAVE SON bir diğer şanslı tay.

5.AYAK: İlk startında çim pistte boyun farkı ile ikinci kalırken yarışını beğendiğim ATLIOĞLUM ilk şansta. METECİK, TULUYHAN ve SAKLI sırası ile rakip gördüğüm taylar.

6.AYAK: ÇİSİL uzun mesafeyi seven bir isim ve kazandığı iki yarışı ile formunu gösterdi. ZENGİNLİ, GÜNHAT, PREVEZE ve DİLEKKAYA favorinin rakibi olabilecek safkanlar.

TAHMİN 4-5-8-6-10 2-7-5-6-10 1 3-6-2 1-5-6-11 1-9-5-3-10