SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: İstikrarsız safkanların bir arada oldukları ilk ayağa çok at yazmak gerekir. FARUKİ, BÜYÜKREİS, KORKUT ŞIVGA ve YİĞİT HORSE benim sırası ile önereceğim safkanlar.

2.AYAK: YÜCE EFE İstanbul ve Bursa çimlerinde iyi koşuları ile dikkat çeken isim oldu. Safkanın formu iyi. IRON GIRL formunu koruyor. MAHARANİ, KAŞEN ve BALASAGUN diğer şanslı safkanlar.

3.AYAK: İstanbul çiminde uzun mesafelerde yakın bitirdiği koşuları ile formda olduğunu kanıtlayan ARTIC MAN müsait grupta günün banko atıdır.

4.AYAK: ES ES RUNNER'ın idman durumu çok iyi. Son çim yarışında bekleneni veremeyen SUHARRY içteki galoplarında ilgi çekti. Yarış hazırlıkları iyi olan BRAVE SON bir diğer şanslı tay.

5.AYAK: İlk startında çim pistte boyun farkı ile ikinci kalırken yarışını beğendiğim ATLIOĞLUM ilk şansta. METECİK, TULUYHAN ve SAKLI sırası ile rakip gördüğüm taylar.

6.AYAK: ÇİSİL uzun mesafeyi seven bir isim ve kazandığı iki yarışı ile formunu gösterdi. ZENGİNLİ, GÜNHAT, PREVEZE ve DİLEKKAYA favorinin rakibi olabilecek safkanlar.

TAHMİN 4-5-8-6-10 2-7-5-6-10 1 3-6-2 1-5-6-11 1-9-5-3-10