SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arda Turan’dan ilginç pozlar

Atletico Madrid'de forma giyen Arda Turan, İspanya'da GQ dergisine özel açıklamalarda bulundu.

Atletico Madrid formasıyla İspanya'da başarıyla mücadele eden milli futbolcumuz Arda Turan, GQ İspanya'ya kapak oldu.
Özle hayatında zor bir insan olduğunu itiraf eden Arda Turan, "Sabahtan akşama kadar gülmediğini, gerektiği yerde bazı insnalarla arasına mesafe koyduğunu söyledi.
'Hiçbir zaman Cristiano ya da Messi olamam' diyen Arda, 'Guardiola'nın Barcelona'sında olmak isterdim' diye konuştu. Milli yıldız, ayrıca Madrid'i evi gibi gördüğünü ve burada uzun süre yaşayabileceğini de sözlerine ekledi.
İnsanlar Arda'yı dışarıdan sürekli gülen ve cana yakın bir insan olarak görüyor. Ancak ben özel hayatımda zorlu ve inatçı bir insanım. Hayat konusunda bazı korkularım da var. Anın tadını çıkaran insanlardan değilim.
Kapalı kapıların ardında, arkadaşlarım ile birlikte eğlenmeyi daha çok seviyorum. Bazı insanlar benim sabahtan akşama kadar güldüğümü düşünüyor, ancak bir şeyleri kaçırıyorlar. Bazen, bazı insanlarla arana mesafe koyman gerekebiliyor.
Hafta sonlarında maçımız olmadığında, başka takımların maçlarını izliyorum, başka liglere bakıyorum, hatta daha alt ligleri de takip ediyorum. Görsel idman, benim gibi zekası ile oynayan insanlar için önemli.
Benim ülkemde yorumcular alaycı bir şekilde tekniğimin kötü olmadığını yazıyorlar ve ben de gülüyorum. Eleştiriler beni geliştiriyor, benim fiziksel yeteneğimi geliştiriyor. Sınırlarımı biliyorum. Hiçbir zaman bir Cristiano ya da Messi olamam, ancak iyi bir takımın parçası olabilirim.