SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMKSPOR

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın sağ bek, stoper ve forvete düşündüğü isimler içinde 3 futbolcu ön plana çıkıyor. Cimbom; Tarık Çamdal ve Eder Balanta ve Jonas'ı bitirmek için yoğun şekilde çalışıyor.

TARIK İÇİN SON DAKİKA

Sağ bek problemini çözmek isteyen Galatasaray, Eskişehir'e karşı ‘tok alıcı' yöntemini uyguluyor. Milli yıldız için beklemeye geçen Cimbom, bir son dakika hamlesiyle işi bitirmeyi amaçlıyor. Tarık'ın alternatifi olan Bursalı Şener için de çalışmalar sürüyor.

TEK HEDEF BALANTA

Aslan adeta Balanta ile yatıp, Balanta ile kalkıyor. Ağır bulduğu Chedjou için ‘gönderin' raporu veren Prandelli, seri ve dinamik olan Kolombiyalı yıldızı mutlaka kadrosunda görmek istiyor. Bonservis konusunda yumuşayan River Plate ile pazarlıklar son aşamaya geldi.

SON ADAY JONAS

Campbell, Podolski, Soldado gibi isimlerden istediği sonucu alamayan sarı-kırmızılıların son gözdesi Jonas Oliveira… Valencia forması giyen Brezilyalı forvet, gol yollarındaki etkili vuruşları ve bitiriciliğiyle biliniyor. Cimbom'a sıcak bakan Sambacı golcünün 5 milyon Euro'ya biteceği belirtiliyor.