SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Kaptanı Emre Belözoğlu, Roma maçının ardından çarpıcı açıklamalar yaptı. Ersun Yanal'ın takımdan ayrılığında oyuncuların etkisi olduğuna dair çıkan haber ve sosyal medya yorumlarına cevap veren Emre, “Çok ağır konuşurum, sonra bunları yazarsınız” diyerek tepki gösterdi.

Milliyet’in haberine göre; Sarı-lacivertli futbolcu, “Herkes şunu çok iyi bilsin, biz futbolcular olarak sahanın içinden başka bir yere konsantre olmayız. Burada bizim yapmamız gereken, başımızda kim varsa ona destek olmaktır. Onun dışında kim ne söylemiş kim ne konuşmuş, vız gelir tırıs gider” dedi.

İsmail Kartal'ın çalışma sisteminin Kocaman ve Yanal'a benzemediğini ifade eden Kaptan Emre, “İsmail Hoca'nın sistemini ve çalışma planını hiç kimseye yakın görmüyorum. Kendine has bir çalışma sistemi var. Çok büyük hocalarla yan yana çalıştı. Kendisi de 6-7 tane takımı tek başına çalıştırdı. Bu anlamda takım içinde de çok sevdiğimiz biri. Bize hiç bir zaman hocalık yapmadı. Hep ağabey kardeş ilişkisinde olduk. Bununla beraber de hep mesafeliydik. O yüzden inşallah iyi başladı böyle devam eder. Biz İsmail Hoca'yı çok seviyoruz. Elimizden geldiğince burada olan bütün hocalarımıza destek olmaya çalışıyoruz. 5 senedir beraberiz onunla. İnşallah bizim de bunda payımız olur” şeklinde konuştu.