SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dansing River tek

Aynı pist ve mesafedeki son yarışını oldukça rahat bir şekilde, rakiplerine uzak fark atarak kazanma başarısı gösteren Dansing River, formunu koruyor. Safkan yine birinciliğe oldukça yakın.

Güncellenme: 09:41, 21/08/2014
Dansing River tek

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Bu pist ve mesafeyi seven BIG FATHER formunu koruyor. En az bu safkan kadar iyi durumda olan TANGO WINNER hata affetmez. DOĞAN MAHMUT, BEST WANGO, LANISTA ve KANDEMİRKIR'a dikkat.

2.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran DOMİNA, yeterli tecrübesiyle kazanmaya yakın. Hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen ve hedef yapan LORİN, bence bu tayın tek rakibi olacaktır.

3.AYAK: Zor ve sürprize müsait bir koşu. Çok iyi hazırlanan SİM SİM ilk şans vereceğim isimdir. HAYAT NUR'dan yine iyi bir performans gelecek. AKAN NEHİR, KANDAHAR, ATEŞE KOŞAN, ÇİFÇİ BAŞI, BAHABEY ve DULOCAN sırasıyla rakip safkanlardır.

4.AYAK: Son yarışını aynı pist ve mesafede, rakiplerine uzak fark atarak kazanan DANSING RIVER, fit durumunu devam ettiriyor. Safkanın yine kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Yakın güçlerin mücadelesi olacak. Formunu geliştiren SİNANAĞA ve çok iyi durumda olan PASTACI öncelikli isimler. DEMİRİZ hata affetmez. SAFALIM, EŞKBARAĞA, BAŞYAZAR, DAĞIVAR ve KEİTA'ya dikkat.

6.AYAK: Son yarışındaki performansını beğendiğim BERRAKSU, güzel formuyla yarışın önde gelen ismidir. Kondisyonu bu taya hayli yakın olan FUNDAHANIM, ekürisiyle birlikte sert rakibidir. Bol şanslar.

TAHMİN 4-9-3-7-6-1 5-10 12-10-1-6-7-4-3-2 4 2-1-5-12-11-10-9-6 5-9