SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’un kulüp başkanı Mustafa Bozbağ, bu yıl bilinçli bir kadro oluşturduklarını söyledi.

Futbolcuların Giresunspor’a maliyetinin çok fazla olmadığını dile getiren Bozbağ, “Yabancılar dahil yaşları genç oyuncular. Bunlar hiçbir zaman Giresunspor’a çok fazla yük getirmeyen oyuncular. Yerli oyuncular zaten isim yapmış, kendini kanıtlamış” diye konuştu.

“El birliğiyle nasıl üç senedir yönetim, basın, şehir kenetlendiyse yine kenetleneceğiz, yine başaralı olacağız, benim bütün temennim bu” diyen Bozbağ, şunları kaydetti:

“Hedefimiz yeni çıktığımız bir ligde önce tutunmak ve ligi tanımak, ondan sonra da her zamanki hedef gibi kendi ayaklarımızın üzerinde durmaktır. Kendi ayakları üzerinde durduktan sonra da zaten bir şekilde bir şeyleri doğru yaparsanız yukarıya doğru gidiyorsunuz. İnşallah biz de bunu yaparız. İlk sene bir korkulu rüya geçirmeden PTT 1. Lig’de tutunursak her şeyin daha güzel olacağını düşünüyorum.”

Bozbağ, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Üçüncü kaleci alacağız, ondan sonrası Allah’a kalmış. Çok farklı bir oyuncu çıkar, sürpriz bir oyuncu çıkar, son dakika hoca da ister, alabiliriz. Son saate kadar Giresunspor’un transferi bitmez ama ilk hedef kaleci ve stoper almak” dedi.