SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Canis Majoris ve Suzi Gold şanslı

Gerçekleştirdiği hazırlıklarında çok iyi görünen Canis Majoris, müsait rakipleri yanında ağır basıyor. Mükemmel bir forma sahip olan, Gazi ikincisi kaliteli kısrak Suzi Gold ise, sonlardaki güçlü ataklarıyla kazanmaya çok yakın

Güncellenme: 13:09, 20/08/2014
Canis Majoris ve Suzi Gold şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Form durumlarında önemli derece gelişmeler kaydeden HİSARGÜL ve ALTIN ADIM ilk atlarım. Yeterli kondisyonda olan GÖKNAZ KIZI, KORKUT CEYLANI, AYGÖK ve KALAYCI sırasıyla rakipleridir.

2.AYAK: Sevdiği pist ve mesafeye çıkan RAST, uygun grupta çok şanslı. YOL BULAN ihmale gelmez. Sıkletine rağmen HASANŞAH yazılmalı. AFFAN, AYÇIRA ve DEVKAYA'ya dikkat.

3.AYAK: Hazırlıklarında çok iyi görünen CANIS MAJORİS, dişine göre rakipleriyle birlikte piste çıkıyor. Safkanın usta binicisi Halis Karataş ile fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

4.AYAK: Sahip olduğu muhteşem formunu koruyan ve bu yarışa hedeflenen, Gazi ikincisi kaliteli kısrak SUZİ GOLD'un, yatkın olduğu pist ve mesafede, sonlardaki güçlü ataklarıyla birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

5.AYAK: İdmanlarında göz dolduran MISS QUEEN, güzel formu ve yeterli pişkinliğiyle en şanslı taydır. CRAZY FOR YOU en ufak hata affetmez. GORKY PARK, İKRAM KIZ ve KATSUYA da kollanmalı.

6.AYAK: Denk güçlerin mücadelesi olacak. ENDERTAY, DAMLATAŞ ve KABAKÇI başta olmak üzere, BAYRAMHAN, YESARİ, ŞAHBERK ve HİSAR ŞAHİNİ sırasıyla değerlendirilmeli.

TAHMİN

6-1-4-7-5-2 4-5-1-7-9-2 2 12 7-2-3-4-5 8-6-5-7-2-9-11