SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Canis Majoris bu grubu geçer

Canis Majoris bu yarışı için yaptığı kısa işinde de harika göründü. Sevdiği pistte koşacak olan safkanın Karataş ile kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 13:12, 20/08/2014
Canis Majoris bu grubu geçer

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: İstikrarsız atların koştuğu ilk ayağa çok at yazmak gerekir. HİSARGÜL, GÖKNAZKIZI, ALTIN ADIM, KORKUT CEYLANI ve TUŞ KİLİDİ benim önerilerim.

2.AYAK: Çimi biraz yumuşak bulursa RAST çok iyi bir yarış çıkaracaktır. YOLBULAN ve AFFAN ihmale gelmez. AYÇIRA koşunun bir diğer şanslı atıdır.

3.AYAK: 1900 metre çim pistte kazanırken iyi bir yarış çıkaran ancak daha sonraki uzun mesafeli yarışında rakipleri ile arasında olan kilo farkından etkilenen CANIS MAJORIS iyi hazırlıkları ile bu yarışı kazanır.

4.AYAK: Gazi Koşusu ikincisi olan SUZİ GOLD daha sonra start aldığı koşuda burada birlikte koşacağı ALY GIRL'e geçilmişti. Safkanın bu yarışı için yaptığı işleri çok iyi oldu ve Karataş ile favorim. Formu mükemmel olan ALY GIRL yine ilk rakiptir. WOLFS BREATH ve BALÇİBİN rakip olabilecek durumdaki diğer atlar.

5.AYAK: Tecrübeli ve formda isim MIS QUEEN ilk atım. GORKY PARK, CRAZY FOR YOU, İKRAM KIZ ve KATSUYA sırası ile yazılmalı.

6.AYAK: DAMLATAŞ iyi formu ile favorim. KABAKÇI ve ENDERTAY diğer şanslı safkanlar.

TAHMİN

6-4-1-7-3 4-5-7-9 2 12-9-7-1 7-3-2-4-5 6-5-8