SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Son haftaların dikkat çeken ismi EXECUTIVE kazanabilir. NOS ve LİDERTINAZ yarışın diğer şanslı safkanları olup sürprizi BAY BLESSING gerçekleştirebilir.

2.AYAK: Bu yarışa ciddi hazırlıklarla girecek olan ŞAFAKHANIM kazanabilir. NECME KIZ ve TUMBUL YAPRAK idman pistinde oldukça iyi durumda görünüyorlar ihmal etmeyin. Geniş altılı oynayanlar SOKU ve ÇAYKARARÜZGARI'nı değerlendirebilir.

3.AYAK: Son yarışında kalitesine yakışır koşup kazanan WHISTLE, yarış içinde bir şansızlık yaşamaz ise bu kez de kazanacaktır. Banko.

4.AYAK: Grubun üç etkili ismi DEDESİNİNGÜLÜ, DOST ve GÜLFEM arasında geçmesini beklediğim mücadele, büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

5.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım URLA EFESİ birinciliğin en güçlü adayıdır. Küçük altılı oynayanlar bu ismi tek yazabilir. Rakip yazmak isteyenler bu aralar çok iyi duruma gelen GENÇTAY'ı değerlendirebilir.

6.AYAK: Günün en zor yarışı olan altılı ganyanın son ayağında BOLOUCAT ön plana çıksa da SİBEL SU, LILYANA GRACE, ALİKO, FLEMANKO, DANCE WITH RAIN, SAUL, KING STRIKER ve NOĞADIT altılı kartlarında bulunmalıdır.

TAHMİN

1-3-5-4 7-1-2-3-5 1 6-7-1 3-1 2-11-6-1-5-8-9-3-7