SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Rostov ile kritik bir maça çıkacak olan Trabzonspor’da gündem, Vahid Halilhodzic ile Florent Malouda arasında yaşanan gerilim oldu.

 

Dün gerçekleştirilen antrenmanın ardından kulübün tesislerinde bulunan yemekhanede birbirlerine giren ikili, çalışanlar ve sporcular tarafından güçlükle sakinleştirilebilmişti. Yaşanan arbedede Malouda’nın tişörtü yırtılırken, ikilinin kavgası Halilhodzic’in yıldız futbolcuyu antrenmana almaması ile sonuçlanmıştı.

EVE GİTMEK İSTEDİ

İkili arasında yaşanan kavganın ayrıntıları da ortaya çıktı. Trabzonajans’ın haberine göre gerilim, Halilhodzic’in futbolculardan tesislerden çıkmamalarını istemesi ile başladı. Rostov’un maç kasetlerini izleyeceklerini söyleyen Boşnak çalıştırıcıya Malouda karşı çıktı.

Kasetleri evinde de izleyebileceğini söyleyen Fransız futbolcu, tesislerden ayrılmak istediğini söyledi. Bu duruma çok kızan Halilhodzic, sert bir şekilde futbolcusunu uyardı. Malouda’nın karşılık vermesi sonucu büyüyen tartışma, bir süre sonra kavgaya dönüştü.

Yayınlanma Tarihi:13:34,