SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başarılı hazırlıklarıyla Slayer Scream şanslı

Son ikinciliğiyle çok iyi bir form yakalayan Slayer Scream, yaptığı hazırlıklarında gayet canlı ve istekli göründü. İyi bir kan hattına sahip olan tayın uygun grupta Maiden’dan çıkmasını bekliyorum.

Güncellenme: 12:33, 19/08/2014
Başarılı hazırlıklarıyla Slayer Scream şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Kazandıkları yarışlar sonları çok iyi durumda olan AHISKALI ve LOKOMOTİF koşunun önde gelen isimleridir. Bu ikiliye rakip olarak SAĞANAKEFE ve DURUGÜL'ü öneririm.

2.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran, eküri avantajlı TEMMENNİ'nin eli kulağında. MÜJDELİ KIZ'dan iyi bir performans bekliyorum. ZÜLUMKAR, DELTAN GÜL, ASMİN KIZI ve ARYELE'ye dikkat.

3.AYAK: Etkili formlarını devam ettiren PRIZE FOR ve HUMA KUŞU uygun grupta öne çıkan ilk isimler. Tırnağının ucundaki WOW SO FAST hata affetmez. BALLINUR da kollanmalı.

4.AYAK: Yatkın olduğu pist ve mesafede start alan TOZAN, uygun rakipleri yanında yarışın önde gelen ismidir. En yakın rakibinin ABAKAY olmasını bekliyorum. Artan kondisyonuyla ÖZFİDAN takibe alınmalı.

5.AYAK: Yakın güçlerin mücadelesi olacak. MAGNIFICA PRESENZA, GHOST MOUNTAIN ve HOLD AT BAY başta olmak üzere, GOLD DANCER ve LOST RIVER sırasıyla değerlendirilmeli.

6.AYAK: Son ikinciliğiyle çok iyi bir form tutan ve yarış hazırlıklarında oldukça başarılı görünen SLAYER SCREAM'in, kaliteli kan hattı ve yeterli tecrübesiyle fotoyu önde geçmesini bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN

6-2-3-4 6-10-4-8-5-2 3-2-7-5 6-4-7 4-1-7-3-5 5

Yayınlanma Tarihi:12:32,