SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
3. Lig’de program açıklandı

3. Lig’de program açıklandı

Spor Toto 3. Lig'de 2014-2015 sezonun ilk hafta maçlarının programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, 3. Lig’de tamamı 7 Eylül Pazar günü oynanacak 1. hafta maçlarının programı şöyle:

1.Grup:

16.00 Kırıkhanspor-Tutap Şekerspor (Kırıkhan Şehir)

16.00 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Gaziosmanpaşa (Akçaabat Fatih)

16.30 Adliyespor-Niğde Belediyespor

16.30 Manavgatspor-Tuzlaspor (Evrenseki)

16.30 İstanbulspor-Çatalcaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

16.30 Zonguldak Kömürspor-Batman Petrolspor (Karaelmas Kemal Köksal)

16.30 Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

16.30 Darıca Gençlerbirliği-Bursa Nilüferspor (Darıca İlçe Stadı)

17.00 Tire 1922 Spor-Bozüyükspor

2. Grup:

16.00 Arsinspor-Derincespor (Arsin İlçe)

16.00 Sivas 4 Eylül Belediyespor-Erzincan Refahiyespor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

16.30 Sancaktepe Belediyespor-Yeni Diyarbakır (Sancaktepe Belediye)

16.30 Gölcükspor-Dardanelspor (Gölcük Şehir)

16.30 68 Yeni Aksarayspor-Payas Belediyespor 1975

16.30 Maltepespor-Kemer Tekirovaspor (Maltepe Hasan Polat)

16.30 Halide Edip Adıvarspor-Çankırıspor (Vefa Stadı)

17.00 Yeşil Bursa-Denizli Büyükşehir Belediyespor

17.00 Çine Mardanspor-Eyüpspor (Adnan Menderes)

3. Grup:

16.00 Bayburt Grup Özel İdare-FBM Makina Balçova Yaşamspor

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Erzin Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Burhanettin Kocamaz)

16.30 Silivrispor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor (Silivri)

16.30 Ankara Demirspor-Kayseri Şekerspor (Ankara Cebeci İnönü)

16.30 İstanbul Güngörenspor-Sakaryaspor (Mimar Yahya Baş)

16.30 Beylerbeyi-Van Büyükşehir Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

17.00 Orhangazispor-Bergama Belediyespor (Orhangazi İlçe)

20.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Sandıklıspor (12 Şubat)

Öte yandan, 1. Grup’ta Adliyespor-Niğde Belediyespor, Tire 1922 Spor-Bozüyükspor, 2. Grup’ta 68 Yeni Aksarayspor-Payas Belediyespor 1975, Yeşil Bursa-Denizli Büyükşehir Belediyespor, 3 Grup’ta ise Bayburt Grup Özel İdare-FBM Makina Balçova Yaşamspor karşılaşmalarının oynanacağı statların daha sonra federasyon tarafından ilan edileceği açıklandı.