SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mükemmel formuyla Imparable ağır basıyor

Ortaya koyduğu birbirinden mükemmel yarışlarıyla ne denli formda olduğunu gözler önüne seren ve son ikinciliğini daha sert grupta elde eden Imparable, başarılı hazırlıklarıyla şanslı.

Güncellenme: 11:05, 18/08/2014
Mükemmel formuyla Imparable ağır basıyor

Er­dem ER­GÜ­DEN

1.AYAK: İstikrarlı yarışlarıyla ilgi çeken LEYLASU, müsait grupta yarışın önde gelen ismidir. Çalışmalarında yeşil ışık yakan SAYGINTAY ve SİMTAY yapılacak en ufak hatada devreye girerler.

2.AYAK: Karışık bir koşu… İdmanlarında adeta kanatlanan ŞEN MÜRVET öne çıkan ilk isim. CESUR HİSAR, BAYINDIRBEY ve KAFKAS KARTALI en sert rakipleridir. ALTIN KILIÇ, YİĞİT HORSE ve YOLVER'e dikkat.

3.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla formunu ispatlayan ve bu rakiplerinden daha iyi durumda olan IMPARABLE'nin, sevdiği kum pistte fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

4.AYAK: Denk güçlerin mücadelesi… Formları çok iyi ve birbirine yakın olan DARE TO DREAM, KARA DUTUM ve ÇİKOK GELİNİ ilk atlarım. Yeterli kondisyonlarıyla BLACK SAPHIRE ve MADAM CORLEONE daha sonra yazılmalı.

5.AYAK: Güzel formu ve hazırlıklarıyla MİHRİCANIM öncelikli. İlk startının kazanan TOMRİS ve tırnağının ucundaki BOYACI ikilisi, eküri avantajlarıyla da ihmale gelmez. HAYAL PERİSİ geniş kuponlara işaretlenmeli.

6.AYAK: Fit durumdaki ASNAWAND son yarışını tekrarlayabilir. Hata yapması halinde devreye LADY DORA, DASARA, ACAR ve CALL OF DUTY'nin girmesini bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN

7-3-4 2-9-5-7-4-3-11 5 3-4-2-1-5 2-13-1-7 9-14-3-2-6