SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Giresunspor savaşan bir takım olacak”

Giresunspor'un teknik direktörü Mehmet Birinci, bu sezon içeride ve dışarıda savaşan bir ekip görüntüsü vereceklerini söyledi.

Güncellenme: 16:25, 17/08/2014
“Giresunspor savaşan bir takım olacak”

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’un teknik direktörü Mehmet Birinci, 14-26 Temmuz tarihleri arasında Giresun’da, 31 Temmuz-16 Ağustos tarihleri arasında da Kocaeli Kartepe’de sezon öncesi hazırlık kampları gerçekleştirdiklerini belirtti.

Gerek Giresun’daki gerekse de Kartepe’deki kamplardan memnun kaldığını vurgulayan Birinci, şöyle konuştu:

“Kamp çalışmaları oyuncularımızın sezona en iyi şekilde hazırlanması noktasında istediğimiz düzeyde geçti. Özellikle Kartepe kampında 5 hazırlık maçı oynadık. Oynanan maçlarda tüm futbolcularımızı değerlendirdik ve eksikliklerimizi görme fırsatı yakaladık. Hem Giresun’da hem de Kartepe’de yaptığımız sezon öncesi kamplarından oldukça memnun kaldım. Eski futbolcularla yenilerin takıma adaptasyonu ve uyumunu sağladık. Oyuncularımın performansından da son derece memnunum. İyi bir sezon öncesi hazırlık dönemi geçirdiğimizi söyleyebilirim.”

Birinci, 19 Ağustos Salı gününden itibaren 29 Ağustos’ta başlayacak lig hazırlıklarını Giresun’daki tesislerde sürdüreceklerini dile getirerek, şunları kaydetti:

“Ligin başlamasına kısa bir zaman kaldı. Artık lige odaklandık. Giresunspor bu sezon içeride ve dışarıda savaşan bir ekip görüntüsü verecek. Hedefimiz PTT 1. Lig’de iyi yerlere gelmektir. Bunun için çok çalışıyoruz. Ligin ilk haftasından itibaren elde ettiği başarılarla Giresunspor adından söz ettirecek”