SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çok iyi hazırlanan Yönetmen tek olur

Sentetik pistteki ilk iki yarışında çok iyi görünen Yönetmen, çim pistteki son koşusunu ise tabela dibinde bitirmişti. Bu yarışa çok sıkı hazırlanan tay ekürileriyle birlikte, sevdiği pistte çok iddialı.

Güncellenme: 13:40, 17/08/2014
Çok iyi hazırlanan Yönetmen tek olur

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Form durumlarını devam ettiren COŞKUNKIZ ve YAŞARNUR koşunun önde gelen isimleridir. Çalışmalarında beğenilen DİLEKKAYA, MERZA ve ÖZGÜLEN rakip isimlerdir.

2.AYAK: Sentetik pistte koştuğu ilk iki yarışında çok iyi görünen ve bu koşuya mükemmel bir şekilde hazırlanan YÖNETMEN'in, müsait grupta eküri avantajıyla Maiden'a veda etmesini bekliyorum.

3.AYAK: ABUŞ ve BUZKAYA öne çıkan ilk isimler. MERCANLI'dan iyi bir performans bekliyorum. Son yarışı ölçü olmayan UÇARER kuponlara yazılmalı. BALDAR ve FÜZE'ye dikkat.

4.AYAK: Sahip oldukları güzel formlarını bir kat daha artıran YÜKSELİM ve ALANZA ikilisi ekonomik kuponlar için yeterli görünüyor. Geniş kupon yapanlara HABERRÜZGARI'na da şans vermelerini öneririm.

5.AYAK: Bu pist ve mesafenin başarılı isimlerinden DON DESTELLO ve EL CONQUERADOR ilk atlarım. Formunun zirvesindeki NEIL ihmale gelmez. ASTORYA, YILDIRIMBEY ve MARVELOUS IRON daha sonra yazılmalı.

6.AYAK: Fit durumdaki GALİPHAN yine çok şanslı. KIZÇEM ve ERENBERK sert rakipleridir. BABA ADEM, ZAHİDE HANIM ve BEHRAMKALE de göz önünde tutulmalı. Bol şanslar.

TAHMİN

3-5-2-1-6 7 3-1-2-10-6-8 6-8-2 2-3-6-1-10-5 7-6-2-3-10-5

Yayınlanma Tarihi:13:39,