SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE / İrfan YİRMİBEŞ

YENİ teknik direktör İsmail Kartal ve futbolcular ile önceki gün Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yemek yiyen başkan Aziz Yıldırım'ın samimi havada geçen birebir sohbetleri sarı-lacivertli ekipte birlikteliği pekiştirdi. Takım kaptanlarıyla aynı masayı paylaşan Yıldırım, yemek sırasında hemen hemen her oyuncuya aynı mesafede davrandı ve yeni sezon için güvenini tazeledi.

EMRE Belözoğlu, Volkan Demirel ve Selçuk Şahin takım arkadaşları adına başkan Yıldırım'a ‘3 kupa, 4 yıldız' sözü verdiler. Fenerbahçe'nin her platformda başarıya mecbur olduğuna dikket çeken kaptanlar, “İlk hedefimiz Süper kupa olacak. Manisa'dan kupa ile döndükten sonra önümüzde iki hedef daha kalacak. Süper Lig ve Türkiye Kupası'nı da müzemize taşıyacağız” dedi.

GEÇTİĞİMİZ sezon elde edilen şampiyonluk ünvanını bu sene koruyacaklarının sözünü veren kaptan Emre, yeni teknik direktör İsmail Kartal'ın takımda büyük sevgi gördüğünü hatırlatarak, “Hocamız ile çok iyi işler başaracağız' dedi. Volkan ile Selçuk da futbolcuların moral motivasyonunun üst seviyede olduğunu belirterek, “Bize inananları asla mahcup etmeyeceğiz” mesajını verdi.

 

 

 

Son güncelleme: 10:51 16.08.2014